Systémové požadavky Vyhledávání domů Kontakt Seznam smluvních partnerů
 


www.domky.cz
© 2004-2019 MC VELOX Praha, s.r.o.
ROTO stavební elementy s.r.o.

ROTO STŘEŠNÍ OKNA

Společnost | Produkty | ROTO kalkulátor | Kontakty

 

ROTO ZNAJÍ NA CELÉM SVĚTĚ

Firmu Roto - Frank založil v roce 1935, technik a vynálezce Wilhelm Frank ve Stuttgartu. V současnosti disponuje výrobními závody a obchodními pobočkami po celém světě. Od Japonska po Nový Zéland, od USA po Francii.

Vyrábí stavební elementy - střešní okna, solární systémy,půdní schody, jakož i stavební kování pro okna a dveře v nejvyšší kvalitě. V oblasti stavebního kování je předním světovým výrobcem.

 

 

ROTO STÁLE O KROK VPŘEDU

Už před 35 lety získala firma Roto - Frank světový primát v konstrukci střešních oken s výklopným způsobem otevírání, které umožnilo získat nové dimenze bydlení. Dodnes určují standard kvality bydlení "pod střechou".

Nový směr určuje firma Roto - Frank střešním oknem s výsuvně kyvným otevíráním ve vysoce hodnotném plastovém provedení. Použitím zateplovacích bloků stanovila firma nová měřítka na kvalitu, energetickou spotřebu a ekologii.

 

 

 

ROTO JE DŮSLEDNÉ

ROTO nedělá žádné kompromisy: při výrobě se pouřívají vysoce kvalitní materiály, které lze na konci životnosti bez problémů a ekologicky recyklovat.

Použité vysoce kvalitní zasklení (ESG) zajišťuje odolnost proti krupobití.

Okna, doplňky a solární systémy tvoří estetický celek.

 

 

 

ROTO MODERNÍ TRADICE

ROTO je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů. Je také již desítky let ověřeným a zkušeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.

Na to se můžete spolehnout.