Systémové požadavky Vyhledávání domů Kontakt Seznam smluvních partnerů
 


www.domky.cz
© 2004-2019 MC VELOX Praha, s.r.o.

INFORMACE O PROJEKTU

Portál WWW.DOMKY.CZ vznikl jako projekt prodejce stavebního systému VELOX, pražské společnosti MC VELOX Praha s.r.o.

Šířka nabídky modelů rodinných domů v podobě samostatně stojících RD, dvojdomů a řadových rodinných domů nabízí spolupráci developerským společnostem a obecním úřadům. Nabídka bytové výstavby je hlavně zaměřena na obce a investory, kterým umožní zkrátit přípravu výstavby na minimum.

Individuální stavebník má možnost podle projektu, který je součástí dodávky systému VELOX, postavit dům svépomocí nebo se spolupracujícími stavebními firmami. Každý typ domku nabízíme upravit podle individuálního přání a podmínek stanovenými v místě výstavby.

Kromě již uvedených cílů nabízí portál spolupráci projektantům a realitním kancelářím, kteří při své práci přicházejí do styku se zákazníky, kteří požadují řešení bydlení s co nejnižšími náklady. Pro takové firmy máme připravenou možnost působit jako obchodní partner.

Nová dimenze pro prezentaci nabízených typových rodinných domů byla zvolena s cílem co nejpodrobněji představit kompletní nabídku katalogu domků a v rámci virtuální prezentace ukázat technologie, materiály a vybavení konkrétních výrobců.

Katalog zahrnuje prezentaci na WEBu, CD ROMu a projekty v software ArCon-vizuální architektura.


Katalog obsahuje návrhy autorů:

Ing. Petra Havlíka, Ing. arch. Lubomíra Křivky, Ing. Pavla Melichera, Ing. Miroslava Petříka, Ing. Petra Picmause, Ing. arch. Jana Rampicha, Ing.arch. Borise Rýdla, MgA. Jana Štípka, Ing. Daniela Štyse, Ing. arch. Vojtěcha Vaška a autorů publikujících v kalogu Rodinné domy - Atelier NÁŠ DŮM, Rodinné domy - G SERVIS CZ, Dům a Projekt - ARCHIPELAG CZ, VIRTUALHOUSE - SOFTconsult.


Požadavky na Software

Pro správnou funkčnost programu je zapotřebí splňovat tyto minimální požadavky:
Internet Explorer 5.0 se zapnutou podporou JavaScriptu
Rozlišení minimálně 1024x768 bodů

a mít nainstalovány tyto plug-iny:
Flash Player 6.0 - Plug-in od společnosti Macromedia, ke stažení zde
O2C Player - Program k prohlížení 3D modelů ve formátu O2C a ACO: o2cplayer.exe (5 658 kB)